Najlepszy szampon do włosów suchych ? Fitomed, Mydlnica Lekarska, Szampon ziołowy do włosów suchych i normalnych

Fitomed, Mydlnica Lekarska, Szampon ziołowy do włosów suchych i normalnych

Dziś postaram się zacząć od składu szamponu jest on bardzo krótki i naturalny:

Skład: Aqua, Herbal Extract, Coco Glucoside, Cocamide DEA, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Laureth Sulfate, Propylene Glycol, Peg-7-Glyceryl Cocoate, Lactic Acid, Fragrance, DMDM Hydantoin, Methylisothiazolinone, Methylchloroisothiazolinone.

Zazwyczaj ziołowe szampony nie powodowały u mnie zachwytu ze względu na ich zapach albo był za mocny lub kolokwialnie mówiąc śmierdziały.
Od dawno starałam się znaleźć szampon ,który będzie spełniał moje wymagania.Mam strasznie przesuszone włosy,nie mam pojęcia z jakiego powodu,ponieważ nie suszę ich nie prostuję taka moja natura.
W składzie nie spotkamy SLS,które większość szamponów niestety posiada,natomiast jest tam skrzyp lipa i pokrzywa!
Jak na produkt ziołowy rewelacyjnie się pieni wystarczy odrobina szamponu na moje dość długie włosy i całe są na pienione.
Jeżeli chodzi o wydajność używam go ponad miesiąc włosy myję co drugi dzień i zużyłam go jak na razie połowę koszt to jedyne 11,90 w aptekach za 250 ml. Cena ta jest porównywalna do drogeryjnych szamponów.
Korek jest szczelny ,więc nie ma obaw iż szampon się wyleje.Buteleczka jest plastikowa oraz przezroczysta dzięki czemu widzimy ile zostało produktu.
Włosy po nim są puszyste ,miękkie na prawdę z czystego sumienia daję 10/10Copyright © 2014 Orchidea , Blogger